Nii nagu õli pudelis, muutub igal aastal ka meie pudelisildi joonistus. Tulevastel aastatel on plaanis teha koostööd mitme tuntud kunstnikuga, kuid esimesed pudelid on saanud joonistuse pereringis. Selline uuendus sildil muudab iga aastakäigu kordumatuks ning teeb kingivaliku lihtsamaks neile, kes on jõulude ajal kimpus kingituste soetamisega.


2019 
Marje Taska on tunnustatud eesti ja rootsi kunstnik. Ta on viljelenud graafikat, maali, installatsiooni, nahakunsti ja performance`i. Tema 2019 aasta näituse  ”Musta augu kuma” on elu tugevusest ja kosmoloogilisest hüpoteetilisest teooriast. Põhitöö kujunduselt võib aga leida tuttavaid tegelasi, keda kohtab ka Casa Fontestate oliivisalust, nagu sisalikud ja faasanid. Meie uut aastakäiku ehibki Marje uusima näituse graafika.

2018

Selle aastakäigu joonistus sai alguse Veronica õpinguajast Eesti Kunstiakadeemias. Joonistusel esildub oliivipuudel mänglev valguse ja taeva mõju, mis lisab lehestikule kontraste, muutudes ühes taeva toonidega. Selline abstraktne vaade oliivipuudele annab kogu pudelile uue vahva kuue.2017
Esimese etiketi joonistas peretütar Adele Taska, keda inspireeris vaade, mis ümbritseb Casa Fontestatet. Sügiseselt kuldsed toonid, oliivipuu hõberohekad oksad, pereisa traktoriga oliive vedamas, faasanite hoolas pilk ja õhtune kuupaiste annavad edasi toreda emotsiooni, mis meid päeva lõpus valdab, kui oleme oliivitoimetustega ühele poole jõudnud.